Україна традиційно посідає одне з перших місць серед експортерів зернових до Марокко
17 травня у Посольстві відбулася бесіда з Головою Федерації сільськогосподарських палат Марокко Л.Бен Талебом, під час якої було обговорено перспективи активізації співробітництва у галузі сільського господарства, експорту та імпорту зернових, овочів, фруктів та іншої продукції.
Посол, зокрема, наголосив, що Україна традиційно посідає одне з перших місць серед експортерів зернових до Марокко. Зокрема, у січні-лютому ц.р. експорт пшениці зріс на 13% і сягнув 92,4 млн. тонн. У 2015 р. розпочато експорт до Марокко вершкового масла з України.
Л.Бен Талеб зі свого боку наголосив на значній зацікавленості сільськогосподарських виробників Марокко у збільшенні експорту в Україну та у встановленні прямих зв'язків з українськими колегами.