Посольство України в Королівстві Марокко

Київ 21:10

Посол України відвідав Марокканське агентство з інвестицій та експорту

12 липня, 15:12

У рамках роботи зі сприяння розвитку торговельно-економічного співробітництва між Україною і Марокко та просування експорту Посол Я.Коваль провів зустріч з Генеральним директором Марокканського агентства з інвестицій та експорту Х.Будраа.

Під час бесіди проведено спільний аналіз структури товарообігу за 2018 р., який зріс на 56%, відзначено його диверсифікацію.

Я.Коваль і Х.Будраа відзначили бажаність активніших контактів на рівні експортерів та імпортерів, зокрема, організації двостороннього бізнес-форуму.

Х.Будраа позитивно оцінив розвиток торговельних обмінів між двома країнами, водночас наголосивши на необхідності його нарощування, чому могли б сприяти прямі контакти  між економічними операторами двох країн.

Керівник агентства висловив інтерес до налагодження контактів Офісом з просування експорту України, прийому українських представників у Марокко, укладення відповідної угоди про співробітництво.

Останні новини

21 жовтня ц.р. у м.Марракеш підписано низку угод між Україною та Марокко про співробітництво у правовій сфері | 23 жовтня, 20:03

21-22 жовтня у м.Марракеш відбулася 2-а Міжнародна правнича конференція на тему «Правосуддя та інвестиції: проблеми та завдання».

Новий крок у співробітництві між Одесою і Марракешем | 05 липня, 12:41

3-5 липня у Марракеші працювала делегація на чолі з Заступником Одеського міського голови О.Янчуком

Україна на 28-у Касабланкському міжнародному студентському форумі | 23 квітня, 13:24

У Касабланці 18-21 квітня працював щорічний міжнародний форум, метою якого є орієнтація у виборі начального закладу для здобуття вищої освіти