Посольство України в Королівстві Марокко

Київ 21:52

Новий крок у співробітництві між Одесою і Марракешем

05 липня, 12:41

3-5 липня у Марракеші працювала делегація на чолі з Заступником Одеського міського голови О.Янчуком

У рамках співробітництва між містами Одеса і Марракеш і з нагоди 50-го Національного фестивалю фольклорних мистецтв туристичну столицю Марокко відвідала делегація Одеської міської ради у складі Заступника міського голови Олеся Янчука, члена виконкому Олега Лобана, директора департаменту економічного розвитку Сергія Тетюхіна і заступника директора департаменту міжнародного співробітництва та маркетингу Оксани Чернової за участю одеського фольклорного колективу «Слов'яни».

Делегація була прийнята у міській ратуші Головою Марракеської муніципальної ради Мохамедом Ларбі Белькаідом. У зустрічі взяли участь Посол України Я.Коваль і Почесний консул України в Марракеші М.ель Ідрисі.

Угода про співробітництво між Одесою і Марракешем, підписана мерами міст в Одесі 16 квітня 2019 року, передбачає співпрацю в торговельно-економічній, транспортній, науковій, освітній, культурній галузях і спорті.

Під час візиту до Марракеша сторонами було утворено робочий орган - комітет з реалізації угоди про співробітництво, проведено його перше засідання, під час якого делегацією Одеської міської ради було зроблено ґрунтовну доповідь про економічний, науковий та культурний потенціал Одеси, досягнення міста в розвитку туристичної галузі, запропоновано і обговорено першочергові напрямки з реалізації програми співробітництва, а також презентовано «Програму економічного розвитку 5Т». Одеська делегація висловила зацікавленість у вивченні досвіду комуни Марракеша з оновлення міського електротранспорту, модернізації електромереж і запровадження енергозберігаючих технологій при електричному освітленні міста, а також облаштуванні парків, скверів і зелених зон.

Комітет затвердив програму першочергових кроків, спрямованих на виконання угоди про співробітництво. Крім того, було досягнуто попередніх домовленостей щодо підписання меморандуму про наукове співробітництво та обмін студентами між Одеським національним університетом ім.І.Мечникова та Марракеським університетом ім. Каді Аяда.

https://omr.gov.ua/ua/news/216356/

Останні новини

21 жовтня ц.р. у м.Марракеш підписано низку угод між Україною та Марокко про співробітництво у правовій сфері | 23 жовтня, 20:03

21-22 жовтня у м.Марракеш відбулася 2-а Міжнародна правнича конференція на тему «Правосуддя та інвестиції: проблеми та завдання».

Україна на 28-у Касабланкському міжнародному студентському форумі | 23 квітня, 13:24

У Касабланці 18-21 квітня працював щорічний міжнародний форум, метою якого є орієнтація у виборі начального закладу для здобуття вищої освіти