Посольство України в Королівстві Марокко

Київ 22:15

Зустріч Посла України з Державним секретарем зовнішньої торгівлі Марокко Р.Дерхам

25 червня, 16:36

25 червня ц.р. відбулася зустріч Посла Я.Коваля з Державним секретарем зовнішньої торгівлі Марокко Р.Дерхам.

У ході бесіди було окреслено здобутки у торговельному співробітництві, зокрема, зростання у 2018 р. обігу товарів і послуг на 56% (до 422 млн. дол.), їх експорту - на 61% (379 млн. дол.), що пояснюється, зокрема, значним збільшення експорту пшениці м’яких сортів, а також диверсифікацію експорту.

Водночас, як зауважила Р.Дерхам, «наші прагнення до розширення обмінів ще не відображаються у нинішніх цифрах».

Досягнуто згоди щодо опрацювання питання про проведення засідання Міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва та двостороннього бізнес-форуму.

Державний секретар висловила інтерес до налагодження контактів між Марокканським агентством інвестицій і експорту та аналогічними українськими установами.

Було також наголошено на ролі Марокко, як зовнішньоекономічної платформи для виходу країн Європи на ринки країн Західної Африки.

Останні новини

21 жовтня ц.р. у м.Марракеш підписано низку угод між Україною та Марокко про співробітництво у правовій сфері | 23 жовтня, 20:03

21-22 жовтня у м.Марракеш відбулася 2-а Міжнародна правнича конференція на тему «Правосуддя та інвестиції: проблеми та завдання».

Новий крок у співробітництві між Одесою і Марракешем | 05 липня, 12:41

3-5 липня у Марракеші працювала делегація на чолі з Заступником Одеського міського голови О.Янчуком

Україна на 28-у Касабланкському міжнародному студентському форумі | 23 квітня, 13:24

У Касабланці 18-21 квітня працював щорічний міжнародний форум, метою якого є орієнтація у виборі начального закладу для здобуття вищої освіти