Посольство України в Королівстві Марокко

Київ 01:42

Візит делегації Торговельно-промислової палати України до Марокко

17 квітня, 16:24

Бізнес-семінар Україна – Марокко в Агадірі

15 квітня в рамках візиту до Марокко делегації Торговельно-промислової палати України, яку очолював її Віце-президент В.В.Король, у м.Агадір відбувся українсько-марокканський бізнес-семінар та зустрічі українських експортерів з марокканськими партнерами.

Український експорт до Марокко має стійку тенденцію до зростання, передусім за рахунок зернових, молока, феросплавів і прокату, меблів, паперу й картону. Імпорт також зростає, переважно за рахунок автомобілів, одягу та взуття, дротів і кабелів.  

Марокканська сторона виявила зацікавленість у збільшенні товарообігу, у тому числі за рахунок імпорту з України продуктів харчування, будівельних матеріалів/послуг, а також органічних добрив, а також експорту в Україну сардин, оливкової олії, цитрусових.

Марокканські партнери наголошували, що Марокко може відігравати роль хабу, через який можна експортувати продукцію до інших країн континенту.                                                                                                                                    

Візит відбувся у рамках угоди між ТПП України та ТПП регіону Сус-Маса, укладену під час візиту марокканської делегації в Україну у квітні 2018 року.

Останні новини

21 жовтня ц.р. у м.Марракеш підписано низку угод між Україною та Марокко про співробітництво у правовій сфері | 23 жовтня, 20:03

21-22 жовтня у м.Марракеш відбулася 2-а Міжнародна правнича конференція на тему «Правосуддя та інвестиції: проблеми та завдання».

Новий крок у співробітництві між Одесою і Марракешем | 05 липня, 12:41

3-5 липня у Марракеші працювала делегація на чолі з Заступником Одеського міського голови О.Янчуком