Портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Français
Важливе оголошення - режим надзвичайної ситуації в Україні
Опубліковано 22 травня 2020 року о 11:06

13.03.2020 Радою національної безпеки і оборони України було ухвалено рішення щодо запровадження тимчасових обмежень у в’їзді осіб на територію України з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID-19). Починаючи з 00 год. 01 хв. (за київським часом) 16 березня 2020 року не здійснюватиметься пропуск через державний кордон України іноземців та осіб без громадянства на в’їзд в Україну, у т.ч. в рамках транзитного проїзду.
Вказане обмеження не застосовується до іноземців та осіб без громадянства таких категорій:
- співробітників іноземних дипломатичних представництв, консульських установ та представництв міжнародних організацій, акредитованих в Україні, а також членів їх сімей;
- осіб, які документовані посвідками на постійне або тимчасове проживання в Україні.
Режим виїзду іноземців та осіб без громадянства з території України залишається без змін.
Громадяни України мають право безперешкодного перетинання державного кордону України на в’їзд/виїзд у зазначений період. При цьому, до наших громадян, які повертатимуться в Україну з держав, на території яких були зареєстровані випадки коронавірусної інфекції (COVID-19), застосовуватиметься обов’язкова процедура 14-денної обсервації.

25.03.2020 р. Уряд України запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.

Урядом України прийнято постанову від 29 березня 2020 р. № 241, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (з повним текстом можна ознайомитись за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-11-bereznya-2020_n290320).

Змінами, зокрема, передбачено, що особи, які відвідували країни/регіони із місцевою передачею вірусу в громаді, вважаються такими, що мали контакт з хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, і підлягають обов’язковій обсервації (ізоляції) протягом 14 днів після перетину державного кордону у спеціалізованих закладах, які визначаються Київською міською, обласними державними адміністраціями.

02.04.2020 Уряд України затвердив нові обмежувальні заходи у боротьбі з коронавірусом: 

https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-zatverdiv-novi-obmezhuvalni-zahodi-u-borotbi-z-koronavirusom 

22.04.2020 Уряд України прийняв рішення продовжити термін дії карантину до 11 травня 2020 року:

https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-prodovzhiv-karantin-do-11-travnya

04.05.2020 Уряд України прийняв рішення розпочати з 11 травня 2020 року зняття деяких обмежень і перехід до концепції адаптивного карантину:

https://www.kmu.gov.ua/news/denis-shmigal-z-11-travnya-mi-pochinayemo-znyattya-pershih-karantinnih-obmezhen 


Оновлено:

Кабінетом Міністрів України видано постанову від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».

Основними елементами, які передбачені постановою, є:

- продовження до 22.06.2020 строку дії карантину та протиепідемічних заходів, запроваджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», та встановлення критеріїв їх послаблення;

- затвердження Порядку здійснення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією, та Порядку проведення обов’язкової обсервації осіб, які здійснюють перетин державного кордону.

Тексти постанови та Порядків за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vstanovlennya-karantinu-z-metoyu-zapobigannya-poshirennyu-na-teritoriyi-ukrayini-gostroyi-respiratornoyi-hvorobi-covid-19-sprichinenoyi-koronavirusom-sars-cov-i200520-392.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux