Посольство України в Королівстві Марокко

, Київ 14:51

Делегація з України була прийнята Головою Палати представників Марокко

06 листопада 2017, 12:55

Делегація Запорізької области та Українського державного центру міжнародної освіти 29 жовтня - 5 листопада відвідала Марокко.

До делегації входили народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції І.Артюшенко, заступник глави Запорізької обласної державної адміністрації З.Бойко, директор Українського державного центру міжнародної освіти О.Шаповалова, представники вишів Запоріжжя, Дніпра й Тернополя.

Делегацію прийняв Голова Палати представників Марокко Х.Ель Малкі.

Делегація відвідала регіони Фес-Мекнес та Орієнталь, провела зустрічі з їхнім керівництвом, обговорила перспективи налагодження міжрегіонального співробітництва. Під час бесід із ректорами Феського і Мекнеського університетів визначено нові напрями взаємодії у галузі освіти і науки.

Директор УДЦМО та представники українських вишів інформували про широкі можливості здобуття вищої освіти в Україні, де у 2016-17 навчальному році вже навчалося 4,6 тис. марокканських студентів.

Останні новини

Візит Посла до міста Гельмім | 26 березня, 19:43

Темою візиту було інформування марокканської молоді про можливості здобуття вищої освіти в Україні

Виступ Посла Я.Коваля в Аґадірському університеті | 26 березня, 19:39

У рамках візиту до регіону Сус-Маса Посол Я.Коваль виступив перед студентами та викладачами Аґадірського університету ім. Ібн Зохра на тему «Україна – Марокко – Європейський Союз»