Посольство України в Королівстві Марокко

, Київ 14:51

Зустріч Посла Я.Коваля з Головою Комісії у закордонних справах Палати представників Марокко Ю.Рарбі

19 жовтня 2017, 16:25

відбулася 18 жовтня. У ній узяли також участь депутати А.Шагаф і Н.Кабраль

Голова Комісії у закордонних справах виявив особливий інтерес до налагодження міжпарламентського співробітництва в галузі зміцнення демократичних інститутів та практик, гендерної рівності, боротьби з корупцією, розвитку туристичних обмінів.

Було також відзначено, що рамками взаємодії депутатів Верховної Ради і Палати представників можуть бути ПАРЄ, де Марокко має статус «Партнера для демократії», ПА ОБСЄ, а також Міжпарламентський Союз.

Марокко є найстабільнішою країною Північної Африки, яка розвиває відносини стратегічного партнерства зі США, ЄС, країнами Перської затоки. У внутрішньому плані країна домоглася значних успіхів у модернізації та демократизації. У зовнішньоекономічному відношенні Марокко дедалі впевненіше позиціонує себе як платформу виходу країн Європи на ринки країн Африки.

Міжпарламентські відносини між Україною і Марокко потребують нового політичного імпульсу, адже останній візит парламентської делегації України до Марокко відбувся у 2009 році.

Останні новини

Візит Посла до міста Гельмім | 26 березня, 19:43

Темою візиту було інформування марокканської молоді про можливості здобуття вищої освіти в Україні

Виступ Посла Я.Коваля в Аґадірському університеті | 26 березня, 19:39

У рамках візиту до регіону Сус-Маса Посол Я.Коваль виступив перед студентами та викладачами Аґадірського університету ім. Ібн Зохра на тему «Україна – Марокко – Європейський Союз»