Посольство України в Королівстві Марокко

, Київ 08:04

Візит марокканської делегації до Києва

07 лютого, 15:37

Представники регіону Марракеш - Сафі домовилися про проведення в Києві виставки творів прикладного декоративного мистецтва Марокко

Нещодавно в Києві перебувала делегація Палати народних промислів регіону Марракеш-Сафі, яку очолював її Президент Х.Шуме. До складу делегації також входив Почесний консул України в Марракеші М.Ель Ідріссі.

Делегація була прийнята Президентом ТПП України Г.Чижиковим. Було вирішено відкрити представництво ТПП України в Марокко, яке очолить  Почесний консул України в Марракеші. Сторони також домовилися про проведення у першій половині ц.р. в Києві виставки виробів народного прикладного мистецтва Марокко та зустрічей між підприємцями двох країн.

Делегація мала зустріч з заступником Міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції О.Трофимцевою. Було відзначено обопільний інтерес сторін до активізації торгівлі в аграрній сфері, зокрема, аграрних технологій, машинобудування, управління якістю та безпекою продукції. Було підкреслено, що Марокко зацікавлене у збільшенні постачання цитрусових, оливок і риби в Україну. У свою чергу Марокко очікує збільшення імпорту українських добрив, виявляє інтерес до українського досвіду у галузі тваринництва та управління водними ресурсами.

Відбулися переговори марокканської делегації з Першим заступником голови КМДА Г.Плісом щодо започаткування  співпраці між містами Київ та Марракеш.

Делегація була також прийнята в  МЗС України.

Останні новини

Україна збільшує експорт масла та олії до Марокко | 21 червня, 14:18

У січні-квітні 2017 р. експорт масла зріс у 11 разів, олії - на 64%. Експортовано також 42 т меду.

Україна нарощує експорт зернових до Марокко | 21 червня, 09:22

Україна вже кілька років поспіль входить до першої п'ятірки потачальників зерна для Марокко. Ключем до цього успіху є оптимальне співвідношення ціни і якості нашого зерна

Зустріч із Головою Групи міжпарламентських зв'язків Марокко-Україна | 06 червня, 18:44

відбулася 6 червня в Посольстві України в Марокко

Візит Заступника голови Палати представників Марокко до Києва | 22 травня, 13:14

Хаят Буфрашен зустрілася з Першим заступником Голови Верховної Ради І.Геращенко, Головою Комітету у закордонних справах Г.Гопко та взяла участь у роботі Глобальної конференції відкритості органів законодавчої влади "Розбудова громадської довіри через відкритість і залученість"